Samochody terenowe są Twoją pasją? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Dla nas samochody terenowe to jednocześnie hobby i sposób na życie. Nasza oferta serwisowa adresowana jest do szerokiego grona odbiorców związanych z off-roadem, zarówno profesjonalnie jak i amatorsko.

Off-road nie ma granic. Nasze usprawnienia też nie. Zawsze jest coś, co można poprawić. Nie wierzysz? Zapraszamy do nas. Dowiesz się, co zrobić, żeby Twój samochód robił naprawdę wielkie wrażenie, nawet jeśli ma już swoje lata. Obojętnie jaką terenówkę posiadasz, przygotujemy ją tak, abyś miał maksimum satysfakcji z jazdy.

Jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem firmy Taubenreuther oferującym serwis i homologowane w UE wyposażenie off-roadowe najlepszych światowych marek m.in. ARB, WARN, Old Man Emu.

 

Oferujemy ekspercką wiedzę i wsparcie techniczne na każdym etapie montażu i użytkowania. Nasz zespół to wyłącznie świetnie wyszkoleni, doświadczeni entuzjaści off-roadu.

Nieważne, czy chcesz swoim samochodem brać udział w zawodach, czy cieszyć się samotną jazdą po bezdrożach. W każdej sytuacji podstawą jest dobrze przygotowany samochód. Odwiedź nas i przekonaj się sam, co możemy dla Ciebie zrobić. Serdecznie zapraszamy!

Nasz zespół to tylko i wyłącznie entuzjaści off-roadu. Większość z nas zajmuje się nim zawodowo już od 15 lat.

Przez ten czas usprawnialiśmy samochody, które wygrywały bądź zajmowały czołowe miejsca w niezliczonej ilości rajdów. Dzięki temu doświadczeniu wiemy, że potrzebujesz kompleksowej i profesjonalnej porady dostosowanej do indywidualnych potrzeb Twoich i Twojego samochodu.

Nasze artykuły regularnie pojawiają się w branżowej prasie, ciągle podnosimy swoje umiejętności, śledzimy światowe trendy i stosujemy je u nas. Nasi mechanicy jeżdżą z wyprawami 4×4 w kraju i za granicą.

Wszelkich napraw i usprawnień, łącznie z wymianą części, przebudowami i przeróbkami na życzenie Klienta dokonujemy z użyciem materiałów i narzędzi najwyższej jakości, w dodatku w rekordowo krótkim czasie.

Zależy nam na Twoim zadowoleniu z jazdy, bo wiemy, że do nas wrócisz. Skontaktuj się z nami już teraz – w przyjacielskiej atmosferze udzielimy Ci odpowiedzi na każde pytanie związane z off-roadową przygodą.

A tymczasem – powodzenia na trasie!
Zespół Trasek Off-Road